DRUT NAPINAJĄCY

Drut ocynkowany i powlekany tworzywem PCV o średnicy fi 3,6 mm lub fi 3,8 mm, jest dostępny w identycznych kolorach jak siatki ogrodzeniowe. Do siatek ocynkowanych niepowlekanych oferujemy drut naciągowy ocynkowany o średnicy fi 3,6 mm lub na zamówienie fi 3,9 mm. Druty nawijamy w krążki w metrach od potrzeby zamawiającego klienta.

NAPINACZE DO DRUTU

Napinacze ocynkowane i lakierowane proszkowo lub ocynkowane, dostępne w kolorze zielonym lub brązowym czy na zamówienie w innym. Napinają druty o długości do 35 mb.

OPASKI

Dostępne do słupków o średnicy fi 38 mm, fi 42 mm, fi 48 mm, fi 50 mm, fi 60 mm, fi 76 mm, fi 90 mm, ocynkowane lakierowane proszkowo lub ocynkowane. Dostępne w kolorze zielonym lub brązowym czy innym na zamówienie. Mają zastosowanie przy montażu podpór, napinaczy, prętów krańcowych i elementów pomocniczych.

CZĘŚCI POMOCNICZE

Umożliwiają montaż słupków podporowych lub dwóch napinaczy na jednej wysokości. Wykonane ze stali nierdzewnej lakierowanej proszkowo. Dostępne w kolorze zielonym lub brązowym czy na zamówienie w innym.

ŚRUBY MOCUJĄCE

Służą do montażu prętów krańcowych i napinaczy. Wykonane z ocynkowanego pręta o średnicy fi 8 mm, wyposażone w nakrętki i podkładki.

PRZELOTKI Z BOLCEM

Służą do montażu drutu napinającego do słupka ogrodzeniowego. Wykonane z mrozoodpornego tworzywa, wyposażona w stalowy ocynkowany trzpień rozporowy stabilizujący położenie drutu napinającego. Dostępne w kolorze zielonym lub brązowym czy na zamówienie w innym.

PRĘTY SPRĘŻAJĄCE

Powlekane pręty stalowe mają zastosowanie na krańcach ogrodzenia, usztywniają początkowe zwoje siatki. Dostępne w kolorze zielonym lub brązowym czy na zamówienie w innym, w wysokościach 105 cm, 130 cm, 155 cm, 180 cm i 205 cm.

ŚRUBY NACIĄGOWE

Tradycyjne elementy służące do naciągania drutu. Mają zastosowania w przypadku słupków z profili kwadratowych, słupków betonowych itp. Wykonane są z ocynkowanego pręta o średnicy fi 8 mm. Posiadają oczko do montażu prętów krańcowych.

KAPTUREK

Skuteczne zabezpieczenie słupka ogrodzeniowego przed działaniem czynników atmosferycznych. Wykonany z mrozoodpornego i termoplastycznego tworzywa sztucznego. Dostępny o średnicy fi 38 mm, fi 42 mm, fi 48 mm fi 50 mm, fi 60 mm, fi 76 mm, fi 90 mm, w kolorze zielonym lub brązowym czy na zamówienie w innym.

NASADKA ZAWIASOWA

Element gwarantujący solidne, trwałe i elastyczne połączenie słupków podporowych z pośrednimi i narożnymi. Wykonany ze stopu aluminium i lakierowany proszkowo lub z tworzywa mrozoodpornego PCV. Dostępne w kolorze zielonym i brązowym czy na zamówienie w innym.

DRUT KOLCZASTY

 

OBEJMY PANELOWE

Obejmy panelowe służą do montażu panela z słupkiem ogrodzeniowym. Obejmy są ocynkowane oraz ocynkowane i lakierowane proszkowo.